Loading...

Kenge Labe:"Kater djem te mire u Vrane"

33,782 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 11, 2011

Vepra heroike e katër punonjësve të policisë: drejtuesit Fatos Xhani, kryeinspektorëve Altin Dizdari, Sajmir Duçkollari dhe Kastriot Feska, të rënë ne krye te detyres,te shpallur Deshmore te Atdheut,nuk mund te mos u thurret kenge ashtu si edhe shume te tjereve te cilet jane e do te ngelen Nderi e Krenaria e Kombit .Te na falin te afermit e tyre qe po ua lendojme zemerat por per ta nuk ka vdekje po vetem ditelindje.Kjo eshte edhe nje nga kenget e albumit me te ri :"C`ME MORI KENGA ME VEHTE" te kengetarit NAZIF Celaj me Grupin Polifonik:"ANTEA" Teksti:Feti Brahimi,Marres:Nazif Cela,Kthyes e hedhes:Hyso Xhaferi,ne iso Neil Ruci,Andrea Doci Etj.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...