Loading...

Odzyskiwanie danych z karty SIM - SIM Recovery Pro™ v2 | Spy Shop ®

49,352 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Dec 3, 2011

Odzyskiwanie danych z karty SIM - SIM Recovery Pro™ v2
http://www.spyshop.pl/odzyskiwanie-da...
Najnowsza odsłona profesjonalnego narzędzia do analizy danych z kart SIM znajdzie zastosowanie w użytku domowym, w biurze i zastosowaniach profesjonalnych. Pozwala na pełny dostęp do karty SIM, dając użytkownikowi kontrolę dna jej wykorzystaniem.
Odzyskiwanie danych z karty SIM pozwala na ekstrakcję danych zapisanych na karcie, ich modyfikację i zarządzanie nimi z poziomu komputera, co jest szybsze i wygodniejsze, niż przy użyciu telefonu.
W skład zestawu wchodzi czytnik kart podłączany do komputera poprzez złącze USB oraz specjalistyczne oprogramowanie, które umożliwia analizę karty SIM.
Najważniejsze funkcje i możliwości: Ekstrakcja zaawansowanych informacji o karcie SIM (np. status kodu PIN, ICCID, SST, IMSI i wiele innych cech karty) Dostęp do wiadomości SMS zapisanych w pamięci karty SIM Możliwość odzyskania wiadomości usuniętych z karty SIM Trwałe usuwanie wiadomości SMS Dostęp do książki telefonicznej na karcie SIM - kopiowanie i przywracanie kontaktów z poziomu komputera PC Odczyt ostatnio wykonanych połączeń i możliwość edycji numerów ustalonych Możliwość modyfikacji statusu PIN Kompatybilność z większością kart SIM operatorów komórkowych na świecie Aktualizacja kart 2G do 3G (dostępne tylko w przypadku niektórych kart SIM)

UWAGA: aby uzyskać dostęp do karty SIM konieczne jest podanie kodu PIN
Specyfikacja techniczna: Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP 32bit, Vista 32bit, 7 32bit Interfejs: USB 2.0 Szybkość transferu danych: 480 Mbit/s Minimalne wymagania sprzętowe: Pentium 233 Mhz 64Mb pamięci RAM napęd CD / DVD-ROM 40MB wolnej pamięci dyskowej Wymiary czytnika: 52x41x31mm Waga: 12g Opakowanie zestawu: box DVD

Zestaw zawiera: Czytnik kart SIM Recovery Pro™ v2 Konwerter do kart micro SIM Płytę CD z oprogramowaniem Instrukcję użytkownika Karę gwarancyjną Gwarancja 12 miesięcy

Więcej o SIM Recovery Pro™ v2 znajdziesz na: http://www.spyshop.pl/odzyskiwanie-da...

Spy Shop ® oferuje sprzęt detektywistyczny i akcesoria detektywistyczne
http://www.spyshop.pl

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...