Upload

Loading...

E VERTETA E FOTOVE TE VELIAJ & MJAFT GAY 99

36,214

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Mar 26, 2009

E VERTETA E FOTOVE TE VELIAJ & MJAFT GAY 99

Kjo video tregon se si eshte e verteta e fotove qe vertetojne prostitucionin gay te Velise & Co. Ne kete video jepet pretendimi i Velise se fotot jane te vitit 2001 dhe bashkepunetoret e tij paskan qene te vegjel ne shkolle te mesme. Veliaj pretendon se fotot jane rremuar ne nje feste te pafajshme karnavalesh pavaresisht se e verteta eshte se nje pjese e tyre jane perdorur per te thithur fonde nga donatore dhe diplomate gay dhe sot vazhdojne te fotografohen djelmoshat e rinj te G99 per qellime maredheniesh publike me qarqe diplomatike, politike dhe financiare gay. Por si eshte e verteta e fotove?
Ndiqni videon...

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...