Loading...

Обличчя України. 2002 рік. Роман Майборода

1,052 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 22, 2011

Баритон, який чарував своїм тембром, і звучав на багатьох провідних сценах світу. Роман Майборода - син Георгія Майбороди, автора більшості українських класичних оперних вистав, - тож увага музичних критиків була прикута до нього з дитинства.
Він від народження був серед музики. Син композитора опер "Арсенал" і "Ярослав Мудрий". Племінник автора пісні "Рушник", яку співали від Сахаліну до Карпат. Прізвище братів Майбород гриміло на музичному олімпі СРСР.
Та попри на те, що жив Роман Майборода серед музики, вчитися на співака йому категорично забороняли. Його знатна рідня - обрала для юнака інший шлях - диригента. Як би не хотілося, та вокального таланту в Романа не було. Двері Київської консерваторії виявилися зачиненими для нащадка видатного прізвища. На вокальний факультет Роман Майборода вступав чотири рази.
Зараз йому майже 70. Та глядачі все ще стоячи аплодують його таланту. Він здобув це наперекір долі. Але співає для публіки тепер зрідка - Роман Майборода не хоче боротися з часом. Каже, ліпше піти зі сцени на рік раніше, ніж на годину пізніше.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...