Loading...

Zlot Arda 2012: Wprowadzenie fabularne - Spot #1

505 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 7, 2012

Pierwszy spot Zlotu Arda 2012 przybliżający fabułę tegorocznej gry terenowej.

Zbliża się kolejna wojna z Sauronem. Elfowie dostrzegając zagrożenie opuszczają Śródziemie, jednak nie chcą zostawić innych ras bez nadziei. Wspólnie z ludźmi i krasnoludami zawiązują współpracę, w ramach której tworzą elitarne oddziały zwiadowcze. Ich zadaniem jest poszukiwanie potężnych artefaktów, dzięki którym szala zwycięstwa choć nieco przechyli się w stronę Wolnych Ludów Śródziemia.

Jeden z oddziałów zostaje wysłany w okolice Gór Błękitnych - Ered Luin. Niegdyś była to okolica krasnoludzkich królestw Nogrod i Belegost. Te zostały zniszczone podczas zatopienia Numenoru. Jednak skarby tam przechowywane mogły zostać zabrane niedaleko i ukryte. Grupa poszukuje zaginionych przedmiotów, które w pierwszej erze zostały złupione elfom z Beleriandu.

Jednak Czarny Władca nie próżnuje i także wysyła z północy hordy orków i innych plugastw, by łupić i mordować ludzi Eriadoru. Jak się okazuje... orkowie także czegoś szukają.

Zlot Arda 2012 odbędzie się w Białej koło Chojnowa (Dolny Śląsk) w dniach 17-21 sierpnia. Więcej informacji na http://www.arda.org.pl

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...