Loading...

Vjollca Luka & Gjovani - Bashkjetesa (Official Video)

1,649,924 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 18, 2012

Video: MAX Production
Music & Arragment: Edi Balili - MUZA - House Recording
Lyrics: A. Trebicka

Comments • 46

Argjent Aliu
Ju Lumtze qe t`dy Kengetarve , I pergezoj per duetin dhe kete kenge shum te bukure. Ju lumte 
laureta lori
Ju pergezoj per kete keng te mrekullueshme ,,mua me duket se jeni te kompletuar si nga paraqitja ashtu edhe nga menyre si kendoni . love you ,dhe sa me shum video ,,se jo te gjith i kan kualitetet qe keni ju te dy
View reply
Hide replies
babulis priftis
mir e thot gjovani por kjo me sa duket prap se merr vesht hahahahahahaha 
View reply
Hide replies
Gentjana e Rrok Gjergji
TE PAPAM JU DU SE JENI KATOLIKE DHE KENGETARE TE MIR
Xhixha Dajcaj
opaa opaaa....Shkodrane...
View reply
Hide replies
mega laura
JU KENDOFTE ZEMRA O ZOT =JENI QIFT PERFEKT ...PO TI VJOLLCA NUK DASHKE SHUM UNAZ E KUROR E FUSTAN TE BARDHE SI BORE HAHAHAHA
DJ ASTRO
Fatkeqësisht Shqiptarët tonë të dashur jan orientu ma shumë kah ajo "Tallava" e ndyrë dhe nuk arrin me kuptu këtë këngë e cila përmbanë një botë të madhe me shumë kuptim përmbrenda. Përshëndetje :-)
YearsAheadOfThem
jeni te dy ma te miret po vjollca ashte e veqant prej tjeter kangetarve asht e perkryer suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuucec from dona anglia 
YearsAheadOfThem
oj vjollc a qdo ti bie pika aty te fejuarit tan te par kur te shef me burrin si kraj e ti si kralic e ai si shtas ne har bar
View reply
Hide replies
Gjergj Kastrioti
JU PRIFTE KRSHTI TE MBAREN
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...