Loading...

Dhunimet e Femijeve jan te Lejuara sipas ISLAMIT

14,529 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 6, 2010

Ne kete report te CNN shifet qart se si nje femij i mitur martohet , por pasi dhandrri (burri i kesaj femije ) nuk paguan borgjin qe kishte vajza i rikthehet familjes.

Çka mendoni ju per kete , a kishit pasur deshir sikur kjo te i ndodhte motres apo vajzes se juaj ?
Pse keto martesa Mbrohen nga Islami , Pse duhet te njeket shembulli i nje te ashtuquajturi profet ''muhametit''

Zoti past Meshir dhe i vetdisoftë keta Njerz

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...