Loading...

Український режисер Марися Нікітюк | За чай.com | 13.04.2018

591 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Apr 13, 2018

Марися Нікітюк з 2007 працювала театральним критиком та публіцистом для журналів "ШО", "Timeout", "Личности Украины", газети «"4", "ТОП-10", "Український тиждень", Polit.ua та "Українська Правда. Життя". Створила театральний портал Teatr.com.ua.
У 2011 виступила співзасновницею разом з Наталією Ворожбит та Андрієм Маєм драматургічного міжнародного фестивалю "Тиждень актуальної п'єси".
А далі пішло й поїхало: кіносценарії спочатку для короткого метра: "Ґауді", "Алкоголічка", "Янгол смерті", "Листопад". Опісля: "Сашинька", "Мама-попінз", "Ахулі". Фестивалі, нагороди.
І ось тепер в очікуванні прем'єр за сценарієм і режисурою Марисі Нікітюк: "Коли падають дерева" (Україна-Польща-Македонія, осінь 2018) та "Серафима" (на 2019).
А ще Марися - автор книги апокаліптичних дум та візій "Безодня (історія судного дня)". І Лауреатка Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка саме за цей роман.
От увечері апокаліптичненько почаюємо з Марисею Нікітюк про очікування катастрофи у світі з комплексом "2014+" та український театр апокаліпсису; про те чому "від перемоги до перемоги - суцільна зрада"; чому містичне й фатальне таки перемагає раціональне в головах співвітчизників; і звичайно ж про грядущі прем'єри.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...