Loading...

Barjam Sacshma - Pogonishte (Hajeng Ne Ndernenas)

2,949 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 29, 2009

Barjam Sacshma me gerrnet tek nje hajeng ne Ndernenas. Me fal per kualitetin, ishte vidjo ne celular dhe keshtu qelloj.
~Maira~

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...