Loading...

#graplanszowa #Stworologia #ontable

STWOROLOGIA EKSPEDYCJA - gra planszowa, rozgrywka [ GAMEPLAY ] Dungeonology the Expedition

2,777 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 3, 2019

Rozgrywka w polską wersję gry planszowej Stworologia: Ekspedycja, to było wyzwanie i pełna niebezpieczeństw przygoda. Zobaczcie gameplay i poznajcie bardziej bohaterów z tej gry, w których wcielamy się wraz z moimi gośćmi. Zadaniem graczy jest przemierzanie lochów i pozyskiwanie kostek informacji, dających wiedzę na temat mieszkańców podziemi. Wszystko po to, aby jak najszybciej ogłosić efekty swojej pracy w postaci rozprawy. Warto się z tym spieszyć, bo pierwszy gracz jaki z sukcesem opublikuje swoją pracę dyplomową otrzyma aż 10 punktów za to. Jednak podczas przygotowywania swoich rozpraw gracze nie mogą zapominać o obecności Bossa, który zwykle przeszkadza w działaniach bohaterów.
Gracze na planszy tej gry mierzyć się będą z różnymi trudnościami i przeciwnościami. Tu nikomu nie należy ufać, ani oczekiwać wsparcia i pomocy – może jedynie od zdeterminowanych studentów. To połączenie przygodowej gry, z familijną rozgrywką. Jednak tytuł ten powinien także zadowolić bardziej wymagających graczy. To barwna i dająca bardzo szeroki wybór gra. Ta planszówka będzie starała się o ufundowanie polskiej wersji na w kampanii na platformie wspieram.to 10 lipca.
Zasady gry dostępne będą na kanale OnTable już niebawem. Liczę, że zaprezentowana rozgrywka w Dungeonology the Expedition pomoże Wam ocenić czy taki rodzaj gry zwróci Waszą uwagę na tyle, aby znaleźć się w gronie wspierających.
#graplanszowa #Stworologia #ontable

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...