Loading...

Nenshkruhet marreveshja per parandalimin e krimit.

90 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 31, 2014

Ditën e sotme, në ambjentet e Drejtorisë së Policisë Qarku Tiranë, u nënshkrua për herë marrëveshja mbi parandalimin e krimit midis institucioneve të Drejtorisë së Arsimit Qarku Tiranë, Drejtorisë së Shërbimit Social Tiranë dhe Policisë së Kryeqytetit.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...