Loading...

Zeqe Zeqiri - Vjehrra nuses

16,952 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 5, 2009

Zeqe Zeqiri është bir këngëtari. Mjeshtrinë e këndimit e ka mësuar nga babai i vet Gjemajli.
Këndon këngë folklorike dhe popullore. Jeton në Austri.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Comments • 4

Argjent Aliu
Personalish UNE. Shum pak kam ndegju nga ky Burre. I dhasht Zoti shendetin dhe u trashegovte me te mira dhe shendet te mire.
kreshnik sadikaj
o tknoft zemra zeq
pal nue
zemra te knoft se shum bukur po kendon ku je kan ma par e vazhdoe vajta qashtu
BeniFolklor
PERFEKT..................
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...