Loading...

Rozana RADI Xhamadani vija vija - YouTubek.flv

206,301 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 10, 2011

internet cafe edi kenge shum e bukur

Comments • 57

jurgen dardha
ca komentesh  lat nam .
damjano damjani
E Ja u Qiva Ropt Kush Ma Shan Shqiperin Ja Qi Motrat O Vlla te Me thot Njeri po nuk ja dogja .....oj Kosov Mos Harro Se Te Kemi Mbajt ME Bug Nje Her e Nje Kohhh ?
Starship Minaj
per ne te shqipnis ti djalosh duhet te keshe shum respekt se kur ju perzuni serbi tek ne erdhet dhe ju pritem me ato qe kishim. po te ishit ju ne venin tone nuk do ta kishit ba kurre, ne kete e dime mire prandaj edhe nuk e presim nga ju se ju njohim mire. por ne nuk do te kemi kurr nevoje per ju: rrini te qete 
View reply
Hide replies
Hartel Visha
Klasse klasse
Soner yorgancı
Une jam Nana ime shqiptar. shume bukur Kenget Shqiptarët. shume bukur rozana radi
Fidellio369
tja qi nanen turkit, serbit e grekut ... e kan pas msu kahere se kush esht shqiperia ...
BUTCH ROYAL
SHQIPERI KOSOVE ESHT NJEEEEE ZANIN MOS TJA NDI NGONE DHE SHUNI........PSSSSHHHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT FERIZAJJJJJJJJJJJJJJJ 4EVERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KOSOVE 4EVERRRRRRRRRR SHQIPERI ETNIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 4EVERRRRRRRRRRRRR
bujamin beqiri
:P
bujamin beqiri
pse bre a nuk mund qeshh a tpenguj deni se :P
Al Ban
ja kam qi robt e shtepise ai qe shan shqiptaret kudo qe jane ska dallime o robqiraaaaaaaaaaaaaaaaa 
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...