Loading...

Casting MISS POLSKI LUBELSZCZYZNY 2014 - Thriller ;)

10,874 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 13, 2014

Szanowni Państwo!

Konkurs MISS POLSKI LUBELSZCZYZNY jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Jednocześnie wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego konkursu w kraju -- Miss Polski.

Co wyjątkowego nas czeka w ramach Miss Polski Lubelszczyzny?

Priorytetem jest pozyskanie absolutnie topowych partnerów. Zdajemy sobie sprawę, że ich marki istotnie wpływają na wizerunek konkursu. Dlatego właśnie zaczęliśmy od zaangażowania w projekt najlepszych w swoich branżach. To nie będzie standardowe widowisko typu miss w schemacie: prezentacja kandydatek, występ, prezentacja kandydatek, itp. Tworzymy unikalny scenariusz, który zakłada tworzenie muzyki do poszczególnych prezentacji na żywo podczas występu, częściową improwizację układów na scenie i wiele innych niespodzianek.

Całkiem niedawno Lublinianki odnosiły spektakularne sukcesy w finałach Miss Polski. W 2004 roku Miss Polski została Ela Sawerska, w 2006 ten sam tytuł zdobyła Aleksandra Ogłaza, a I vicemiss została Agnieszka Ratyńska. Natomiast w 2011 roku tytuł I vicemiss uzyskała Amanda Warecka. Mamy ogromną nadzieję, że laureatki MISS POLSKI LUBELSZCZYZNY 2014 odniosą jeszcze większe sukcesy.

Więcej informacji:
http://miss.lublin.pl/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...