Loading...

10-miesięczna Haylee zmarła po szczepionce przeciwko WZW B - SIDS (18.02.2014)

17,450 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 15, 2014

Haylee Marie urodziła się 15 lipca 2012 roku. Zmarła zaledwie 10 miesięcy później. Dochodzenie przez regionalnego koronera dało odpowiedź, że Haylee zmarła z powodu SIDS lub Zespołu Nagłej Śmierci Niemowląt. Rodzina została poinformowana, że Haylee zmarła śmiercią naturalną, ale oni podejrzewali, że coś innego było przyczyną. W tym samym dniu Haylee dostała szczepionkę - szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Pięć godzin po szczepieniu dziecko się po prostu już nie obudziło.
Babcia dziewczynki, Debbie zasugerowała swojej córce aby skorzystały z pomocy medium. Chciały usłyszeć to od samej Haylee, dlaczego zmarła.................
Wróżka nie znając historii małej Haylee od razu nawiązała kontakt z dziewczynką, opisując w czym została pochowana, a pierwszą rzeczą, jaką powiedziała było "Coś powodowało, że jej gardło się zaciskało", miała problemy z oddychaniem, ale kulminacyjnym momentem było poklepywanie się po ramieniu i wróżka zaczęła opowiadać, że czuła, iż to zastrzyk, że ona miała reakcję alergiczną na coś we krwi. Babcia dziewczynki natychmiast zadecydowała, że musi otrzymać medyczną odpowiedź i razem z córką wynajęły niezależnego patologa.
Raport dr Stevena Rostada stwierdzał, że dokładność autopsji HAYLEE była "poniżej przeciętnej" i że pacjent "nie wykazał dowodów na SIDS". Zamiast tego, Haylee miała "cechy uogólnionej reakcji alergicznej, która pochodziła najprawdopodobniej od szczepienia otrzymanego wcześniej w ciągu tamtego dnia". Raport wykazał więc, że to na pewno była szczepionka.

Źródło: http://www.myfoxphoenix.com/story/247...

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...