Loading...

Eko Krono 2018

61 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 26, 2018

Kronospan kontynuuje zajęcia edukacji ekologicznej Eko Krono dla uczniów szczecineckich szkół. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział prawie 1000 dzieci. Partnerami programu są: Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Manowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Tegoroczna edycja również obfituje w ciekawie prowadzone zajęcia nie tylko w sali szkoleniowej, ale przede wszystkim – na łonie natury. Dzieciom taka forma zdecydowanie przypada do gustu, bowiem nie ma to, jak połączenie nauki z przyjemnością zabawy i np. odkrywaniem śladów zwierząt bezpośrednio w lesie, a nie tylko na obrazkach.

Eko Krono to kolejny projekt edukacji ekologicznej, prowadzony przez Kronospan, a realizowany specjalnie dla dzieci i młodzieży ze Szczecinka w ramach Akademii Recyklingu Kronospan. Od 18. lat firma prowadzi także Kronodrzewko - doroczną akcję sadzenia drzew. W jej ramach posadzono już blisko pół miliona nowych drzew w całej Polsce. W Szczecinku dzięki Kronospanowi możemy cieszyć się nie tylko drzewami i krzewami, posadzonymi przy kilku miejskich ulicach, w okolicznych lasach i w schronisku dla zwierząt, ale także strzelistą aleją topolową wzdłuż ulicy Mickiewicza.

Comments are turned off

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...