Loading...

stor perde yikama istanbulyikama.com

21 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 27, 2017

Stor Perde Yıkama Hizmeti, kullanıcı sayısının her geçen gün artmasıyla daha fazla bir ihtiyaç haline dönmüştür. Son 5 yıl içerisinde evlerde de klasik perde kullanım oranlarında ki artış her ne kadar devam etsede, Stor Perde kullanım oranı da aynı şekilde artmıştır. Bu gün evine perde almak isteyen bir kişi, o perde’nin bakım ve temizliğini nasıl yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almayı istedikleri gibi, pek çok insan perdelerinin temizliğinde sıkıntı çıkabilme riskine karşın, dışarıda yıkanıp temizlenmesini istemekte. Stor Perde Yıkama hizmetini de, tam bu noktada İstanbul Yıkama güven ve kalitesi ile sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz olarak ev ve ofislerinizden Stor Perdeleriniz, personelimiz tarafından yerinden alınır. Dişli ve mekanizmanın zarar görmemesi için hassas bir şekilde sökülür. Yıkanıp temizlendikten sonra, sizden randevu alarak belirlenen gün ve saatte tekrar montajı yapılır. Hijyenik ve temizlenmiş olarak montajları tamamlanmış Stor Perdelerinizi, en geç her altı ayda bir sefer temizlettirmeniz gerekmektedir. Bahsettiğimiz periyodik olarak yapılması gereken temizlik dışında; Stor Perdelerin beklenmedik bir şekilde lekelenmeleri veya kirlenmelerinde acil hattımızdan iletişime geçip 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Stor Perdeler genelikle naylon ve plastik hammedelerinden üretilirler. Bu ürünler naif ve incedir. Az miktarda olsa, keten ve ip karışımlı olanlar’da mevcuttur. Bundan dolayıdır ki bu ürünlerle ilgilenen kişilerin hassas davranması gerekir. Stor Perdelerden sorumlu ekibimiz, Perde Yıkama alanında parçalarını ayırarak her Stor’u numaralandırır. Stor temizleme havuzuna alınan perdeleriniz, her işlem için değiştirilen ilaçlı alanda bekletilirler. Üzerinde ki yoğun kir ve lekelerinden arınması beklenilir. Eğer ürünün içerisine nüfuz etmiş kir ve lekeler çıkmıyorsa, görevli ekip manuel fırçalama sistemi ile müdahale eder.

Unutulmamalıdır ki, ev ve ofis tekstil ürünlerinin tamamında; Sizin müdahale ettiğiniz veya lekenin çıkmamasına sebebiyet verecek sürenin geçmesine müsade etmeniz demek, bizlerin yapması gereken müdahale işlemlerinin boşa gitmesi demektir. Teslim alacağınız ürünün lekeli olarak size gelmesi anlamına gelir. Bu gibi durumlarda, hiç bir firma garanti veremez. Müşterilerimizin, ürünlerin lekesine müdahale etmeden ve fazla zaman kaybetmeden İstanbul Yıkama’nın profesyonel ekibine teslim edilmesini size tavsiye edebiliriz.

https://goo.gl/Gc37yZ

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...