Loading...

Kayıp Prenses Bölüm 9 fragmani

151,300 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 20, 2008

BÖLÜM ÖZETİ:
Arun yeraltına gelmeyi başarır ama Defneyi hücresinde bulamaz. Tören çoktan başlamıştır. Defneyi oradan çıkarmak artık mümkün değildir. Arun, ölüm bilgesi ve diğer bilgelerle savaşmaya kalkışır ancak gücü onları durdurmaya yetmez... Defneyi onların elinden alabilmesi için artık bir mucize olması gerekiyordur.
BÖLÜM ÖZETİ:
İrisin Kayıp Prensesi bulmak için yaptığı oyun, Nilin başına dert açar. Ama Nil bu durumu lehine kullanmayı başarır. Okulda Durunun kötü bir kız olduğunu gösterecek oyunlar yapar. Duru hiçbirine engel olamaz.

Tork ise Arun dönmeden Kayıp Prensesi Güneş ülkesine getirmenin derdindedir. Sonunda bunu başarır ama ummadığı bir şeyle karşılaşır.

Defne ile ilgili araştırmalarını sürdüren Cemil, çok önemli bilgiler elde eder. Bu bilgiler onu İrisin kimliğinden şüphelenme noktasına getirir. Bunu Selimle paylaşır.

Selim, Defnenin yıllar önce gidişiyle ortadan kaybolması konusunda farklı düşünmektedir. Ona olan kızgınlığı tamamen bitmiştir. Artık tek amacı Defneyi bulabilmektir. Ancak yaklaşan tehlikeyi sezen İris, Cemili durdurmak için harekete geçer.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...