Upload

Loading...

2pac - They Don't Give A Fuck About Us napisy pl

88,651 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Aug 14, 2009

synchro: PanGordon
napisy pochodzą z z serwisu Poznaj-Tupaca.prv.pl
video od stillballin2007
Stay True!

*)- Illuminaci, jedna z najwyższych lóż masońskich, która została założona 1 maja 1776 r. o nazwie Zakon Illuminatów. Należeli do niej politycy, naukowcy i ludzie kultury i nauki. Cele loży były następujące:
- propagowanie seksu, nałogów i rozprężenia moralnego jako środków służących do ogłupiania i podporządkowania mas ludzkich, - opanowanie szkolnictwa w celu wychowywania i podporządkowania sobie ludzi piastujących funkcje naukowe, - nasyłanie agentów do wszystkich rządów państwowych, - przejęcie całkowitej kontroli nad prasą różnych odcieni i opcji politycznych. Loża ta szerzyła hasło "Ani Boga ani władzy.

*)- Komputerowe chipy- chodzi tu o urządzenia, o których mowa w "Book of Revelation". Jest tam powiedziane, że podczas 7 lat nieszczęścia ludzie będą mieli coś wszczepione w ramię lub czoło, coś co pozwoli im kupować rzeczy i będą musieli to mieć. W księdze nie jest oczywiście napisane, że to chip komputerowy, ale wszyscy zakładają, że to by było tego typu urządzenie. Jest też powiedziane, że jesli to dostaniesz będziesz potępiony na zawsze, a ludzie którzy się tego wyprą będą ocaleni.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...