Loading...

Deli Dumrul - Hesap

40,623 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 2, 2010

Taşlama özelliği taşıyan ve delikanlı güldürüsü olarak tasarlanan üçlemenin ilk filmi olan "Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde", 12 yıl suçsuz yere hapishanede yatan Durul'un çıktıktan sonra "Deli Dumrul" oluşunun trajikomik hikayesini anlatıyor. "Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde" 26 Şubat'da vizyona giriyor.

OYUNCULAR :
EMİR BENDERLİOĞLU (DURUL-DELİ DUMRUL), SEMA ÖZTÜRK (FATOŞ), MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ (HÜSNÜ BABA), ARZU YANARDAĞ (PSİKOLOG CANAN), TARIK PABUCÇUOĞLU (CAN BABA), OĞUZ YALÇIN (ÇAKMAKÇI GAZO), FATİH YILDIZ (REİS), NURHAN YILMA (NACİYE), İNCİLAY ŞAHİN (FİDAN), BÜLENT ÇARIKÇI (BÜLENT), ŞENOL İPEK (CENK), NİHAT NİKEREL (ZALIM BABA), BERNA ARICI (FİGEN), CEM CÜCENOĞLU (BEBE RUHİ), MURAT ÇAĞLAR (GÜRBÜZ), ÖZGÜR EFE ÖZYEŞİLPINAR (ARTİZ SAMİ), SELAHATTİN TAŞDÖĞEN (KORUCU), EMİN YAŞAR (KORUCU), KEMAL YILMAZ (KORUCU), BEDİA ENER (ŞÜKRAN), ATİLLA YİĞİT (BABA), LEVENT ÖZDİLEK (ARAP MAHMUT)

KONU:
Durul aslında özü sağlam, geleneksel değerlere sahip, milliyetçi, mert, yiğit, yardımsever, içi dışı aynı olan bir delikanlıdır ama yıllar önce sokak arasında tanımadığı ağır yaralı birine yardım etmek isterken suç üstüne kalır. Cezasını doldurduğunda artık eğitim çağı geçmiş, meslek sahibi olamamış yani "hayatı ıskalamış" biridir artık. İçeride tek öğrendiği şey "Delikanlılık Raconu"dur. Adı da "Katil"e çıkmış ve bunun bedelini de peşinen ödemiştir zaten. O halde bu hayatta var olabilmek için bu sermayeyi kullanmak farz olmuştur. Güçlüler tutmuşsa eğer köşeleri ve oyunun kuralı bu ise köşelerin kesiştiği yerlerdeki her köprünün başında artık Deli Dumrul'a rastlayacaklardır.

http://www.delidumrul.net

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...