Loading...

otomatik kapı - otomatik kapılar

2,160 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 10, 2013

Fotoselli otomatik Kapı,
Mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, fabrikalar, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Hızlı açma - kapama sağlayarak iç ortam havası muhafaza edilir.
Modern yapıların yanı sıra daha klasik yada eski binaların kapı girişleri için de uygun olan, özellikle gün içerisinde fazla sayıda insanların giriş çıkış yaparak güvenlik zafiyeti oluşturan ve kapıların açık kalma riskinin olduğu mekanlar için uygun olan Fotoselli kapı Modelleri, teknolojinin bizlere sunduğu nimetlerin başında gelen ve tamamen endüstriyel üretim olan seçenekler arasında yer almaktadır. Pek çok avantaji üzerinde barındıran, kolay montaj özelliği, kırılmayan yapısı, estetik görünümü ile büyük ilgi uyandıran bu ürünlerin tasarım, imalat ve montajını gerçekleştiren firmamız, Fotoselli Kapı İmalatçiları içerisinde kaliteden ödün vermeyen yapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve zengin ürün yelpazesi ile farkını ortaya koyar.
Böylece sıcak ve soğuk hava koşullarında ısı kaybı önlenir. Tasarımları ile fonksiyonelliğin yanı sıra konfor ve estetik açıdan da göz zevkine de hitap edilir. İsteğe bağlı olarak düz, yana kayar ve dairesel yana kayar yapılabilir. Hastanelerde sterilizasyonun önemli olduğu mekanlarda kullanıma uygundurlar.
Böylece sıcak ve soğuk hava koşullarında ısı kaybı önlenir. Tasarımları ile fonksiyonelliğin yanı sıra konfor ve estetik açıdan da göz zevkine de hitap edilir. İsteğe bağlı olarak düz, yana kayar ve dairesel yana kayar yapılabilir. Hastanelerde sterilizasyonun önemli olduğu mekanlarda kullanıma uygundurlar. • Otomatik olarak açılma kapanma • Otomatik kapanma için bekleme süreleri (0-99 sn) • Kapanma sırasında herhangi bir engelle karşılaşılması durumunda, hareketi tersine çeviren emniyet fotoseli • Elektrik kesintilerinde manuel açma özelliği • Buton kontrol sistemi • Uzaktan kumanda ile konum değiştirebilme imkanı • 120 - 500 kg kapı ağırlığı taşıma kapasiteli • 3000 mm'ye kadar ulaşabilen net giriş açıklığı • 1.4 m / sn'lik çift kanat açılma hızı • Ortamı toz ve diğer dış etkenlerden koruyan özel profil, fitil ve fırça sistemi. • Opsiyonel olarak access kontrol sistemleri (kartlı geçiş, parmak izi vs.) • Renk ve cam seçenekleri • Tamamen açık, kapalı, yarım açılma veya tek yönden açılma gibi konumlar için fonksiyon seçici anahtar.

Read 96 times Last modified on Çarşamba, 11 Eylül 2013 14:56Social sharing:
Add to Google Buzz
Add to Facebook
Add to Delicious
Digg this
Add to StumbleUpon
Add to Technorati
Add to Reddit
Add to MySpace
Like this? Tweet it to your followers!
Published in Ürünler
Tagged under Fotoselli otomatik Kapılar otomatik kapı otomatik kapılar
Super User
Super User
Aliquam erat volutpat. Proin euismod laoreet feugiat. In pharetra nulla ut ipsum sodales non tempus quam condimentum. Duis consequat sollicitudin sapien, sit amet ultricies est elementum ac. Aliquam erat volutpat. Phasellus in mollis augue.

Website: www.youjoomla.com
Latest from Super User
OTOMATİK DÖNER KAPI
Hakkımızda
PVC otomatik Katlanır Kapı
Panjur Sistemleri otomatik Kapı
Seksiyonel Endüstriyel Otomatik Kapılar

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...