Loading...

Dolní Rychnov: Výtěžek z letních slavností pomohl nemocnému Honzíkovi (TV Západ)

462 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 5, 2013

Dolní Rychnov se připojil k pomoci nemocnému Honzíkovi Šnajdrovi ze Sokolova. Na akci Letní slavnosti přispěl každý návštěvník 30 korunami, aby pomohl rodičům malého bojovníka k zaplacení speciální léčebné terapie.

Osud nemocného Honzíka Šnajdra ze Sokolova nechtějí nechat náhodě ani lidé z Dolního Rychnova. O letních slavnostech vedení obce proto vybíralo vstupné 30 korun, aby pomohlo malému bojovníkovi. Honzík trpí od narození vážným poškozením mozku, ke kterému došlo krátce po porodu. Rodina Šnajdrových pro něj našla pomoc v podobě speciálních terapií. Samoplátecký program je ale finančně velmi náročný. Rodina doufá, že díky pomoci veřejnosti, bude moci i nadále v léčbě pokračovat.

„Koná se pátý ročník Letních slavností a všechen výtěžek ze vstupného v letošním roce jde na pomoc Honzíku Šnajdrovi. My jsme to letos pojali jako pyžamovou párty a jako vrchol bude vyhlášení nejlepšího pyžámka, takže doufám, že se všichni snaží. Přišli a vzhledem k tomu, že není zrovna krásné počasí, tak si myslím, že účast v pyžámkách je suprová," řekla k akci starostka Dolního Rychnova Anna Klímová.

Oslavy si návštěvníci užili, na místě je čekal bohatý kulturní program a část z nich si pyžamo ponechala až do samého finále.
„Děti měly skákací hrad, houpačky, cukrovou vatu všechno zdarma a pro dospělé bude pokračovat kapela Big beat 69 a vrcholem bude Queen revival , chlapci, kteří přijedou z Prahy. Mají nádhernou show a my ji zakončíme ohňostrojem," dodala starostka.

Každý kdo by chtěl pomoci malému Honzíkovi, může se podívat na jeho webové stánky www.pomocprohonzika.cz. S rodinou se mohou spojit také rodiče, které mají podobný problém, Šnajdrovi totiž založili novou asociaci, která pomáhá lidem s podobným osudem.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...