Loading...

Google Pixel XL - recenzja aparatu (gościnnie iPhone 7 Plus)

14,040 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 2, 2016

Google Pixel XL - recenzja kamery, test aparatu

Jeśli aparat jest dla ciebie najważniejszym kryterium przy wyborze smartfona, mam dla ciebie dobrą wiadomość. Koniec z wybieraniem i porównywaniem. Po prostu kup Google Pixela.

Testerzy serwisu DxO stwierdzili, że Google Pixel ma najlepszy aparat na całym rynku mobilnym. Wszyscy wiemy, że laboratoryjne pomiary nie zawsze przekładają się na świat rzeczywisty, ale tym razem DxO nie przesadza. Aparat Pixela jest zachwycający.

Google Pixel XL kontra iPhone 7 Plus - który robi lepsze zdjęcia?

Ten pojedynek był dla nas dużym wyzwaniem logistycznym. Nie trwał tak długo, jak byśmy sobie tego życzyli, ale zrobiliśmy wszystko, by wyciągnąć z niego jak najwięcej. Niestety Pixel opuścił nas jeszcze przed tym, jak iPhone 7 Plus dostał aktualizację do trybu portretowego.

To nic. Niech zdjęcia powiedzą same za siebie. A mówią wiele. Sprawdźmy jak wypadają w praktyce aparaty iPhone’a 7 Plus i… „iPhone’a świata Androida”, czyli Google Pixel XL.

Google Pixel - recenzja, test, opinie, wady i zalety

Google Pixel XL jest ze mną już od tygodnia. To jeden z najlepszych – jeśli nie najlepszy – smartfon z Androidem. Tylko tak właściwie, co go wyróżnia na tle Nexusów i innych smartfonów?

Google Pixel i Pixel XL to dwa nowe smartfony, które mają być wyznacznikiem tego, jak powinien działać i wyglądać Android. Dotychczas taką rolę pełniły urządzenia linii Nexus, ale Google porzuciło tę linię.

O ile w Nexusach Google sprawowało pieczę tylko nad dostarczeniem czystego, niezmodyfikowanego Androida, tak w Pixelach posuwa się o krok dalej i dba również o sprzęt. Pixele to pierwsze smartfony stworzone w całości przez Google. Powstały one w fabrykach HTC, ale tym razem projekt został wykonany pod nadzorem i kontrolą Google’a.

To podejście bardzo przypomina to, co Apple robi z iPhone’em. Tym razem Google też mogło w pełni zoptymalizować warstwę sprzętową i programową. Jak to wyszło w praktyce?

Czytaj więcej o smartfonie Google Pixel: http://www.spidersweb.pl/tag/pixel

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/DajSubaSWTV

Czytaj!
- http://www.spidersweb.pl
- https://www.facebook.com/SpidersWebPL

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...