Loading...

Szczęśliwy programista? Kluczowe wskazówki do udanej kariery w IT - Maciej Aniserowicz

1,372 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 30, 2018

Branża IT oferuje wielkie szanse rozwoju: zarówno zawodowego, jak i osobistego. Pracownicy z tych środowisk są często postrzegani jako szczęściarze. I... nie jest to perspektywa pozbawiona podstaw. Z reguły jest nam "dobrze".

Jednak z jakże upragnionym przez nas komfortem wiąże się niebezpieczeństwo: uzależnienie. Uzależnienie od wygody i beztroski. Wbrew pozorom nie trzeba jednak wiele, by w pełni cieszyć się wolnością, zachowując wszystkie benefity rzucone nam przez cywilizację.

Jak?

Na swojej kilkunastoletniej ścieżce popełniłem wiele błędów i wyciągnąłem nieco wniosków. Dostałem niejedną nauczkę, ale każde przykre doświadczenie okazywało się na dłuższą metę bezcenne. Po ponad dekadzie życia w pełni poświęconego programowaniu... uwolniłem się. Nadal czerpię korzyści z uprzywilejowanej pozycji, jaką daje "części IT", ale jednocześnie rozwijam różne pasje i umiejętności. Programuję, jeśli chcę, a nie "bo muszę". Świadomie decyduję, czy to jest najlepsze wykorzystanie mojego czasu i potencjału w danym momencie.

Jak?

Kiedyś nie miałem takich możliwości ani nawet refleksji. Podczas tej prezentacji zaproszę Cię do chwili zastanowienia się nad prowadzeniem swojej własnej kariery w dżungli IT. Co możemy zrobić, by w pełni wykorzystać te wyjątkowe - a przecież przejściowe - możliwości?

I... JAK?

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...