Loading...

Familja qe ishte harruar nga Institucionet

84,898 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 2, 2011

Transferi i Familjes Kurti nga fshati Vllahi komuna Mitrovices, akson dhe presion te Institucionet, nga kengtarja Shkendije Mujaj. Javen tjeter kini me pa krejt ecurin n`RTK.

"Mos boni LIKE, se nuk meriton LIKE, por ndihma juaj me e madhe do te ishte ta SHPERNDANIT gjithkund kete video ta shohin INSTITUCIONET tona kete rast"

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...