Loading...

Dr Z. Kękuś (PPP 224) Polacy na ulice?! Minister M. Kamiński ustali, kto z ludzi Z. Ziobry kłamie.

16,632 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 18, 2020

Od prawie dwóch lat jesteśmy informowani o możliwych skutkach dla nas roszczeń żydów w kwocie 1 biliona złotych (300 mld dolarów), zgłoszonych w liście Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego do Ministerstwa Sprawiedliwości.
Może skończyć się protestami ulicznymi. W kwietniu/maju, gdy w Polsce odbywać się będą - 27 kwietnia do 22 maja - największe od 25 lat manewry w Europie DEFENDER-Europe 20.
Tymczasem roszczenie w kwocie 1 biliona złotych, to... fake news, wymyślony i przekazany przez... anonimowe "rządowe źródło" portalowi www.se.pl.
Poprosiłem ministra, koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, żeby ustalił autora fake newsa. Może okazać się, że z jego, członka biało-czerwonej drużyny dobrej zmiany PiS, winy wyjdziemy na ulice, a wtedy o pomoc w bronieniu demokracji w Polsce poproszą zagranicznych funkcjonariuszy i obecnych od 27 kwietnia w Polsce w ogromnej liczbie żołnierzy amerykańskich inni członkowie tej drużyny.
Co do listu ŚORMŻ do Ministerstwa Sprawiedliwości, o wymiarze finansowym 1 biliona zł, to... on jest, a jakoby by go nie było.
W PPP 224 zwracam także uwagę na intrygujące stanowisko Jarosława Kaczyńskiego z rozmowy 12 stycznia 2009 r. z ambasadorem USA w Polsce Victorem Ashe: "Odpowiadając na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „przekonany”, iż Sejm uchwali przepisy prawa, dotyczące rekompensat za konfiskaty II wojny światowej i ery komunizmu. Dodał: „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował" - Źródło: https://dzienniknarodowy.pl/wikileaks...
"Nikt wpływowy w polskiej polityce..."
Wygląda no to, że mamy do czynienia z jakimś... centralnym ośrodkiem decyzyjnym.

Sympatyków kanału "Po pierwsze Polak"
proszę o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka,
nr konta: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001
SWIFT: WBKPPLPP

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...