Loading...

Aktivistë të Vetevendosje qëllojnë me domate Robert Kuper

6,002 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 21, 2012

Disa qindra aktivistë të Vetëvendosjes, bashkë me deputetët e kësaj lëvizjeje, në mesin e tyre edhe Albin Kurti kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës, kundër ardhjes së Robert Kuper në Prishtinë, respektivisht paralajmërimit për vazhdimin e bisedimeve me Serbinë. Protestuesit kanë hedhur domate në drejtim të eskortës së Kuperit dhe Qeverisë. Kuper po zhvillon një takim në selinë e qeverisë për bisedimet në mes të Prishtinës e Beogradit.

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...