Loading...

Головний редактор "Наші гроші" Олекса Шалайський | За чай.com | 12.04.2018

290 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Apr 12, 2018

Вже 7 рік поспіль Олекса Шалайський - головний редактор інтернет-ресурсу "Наші гроші". Експерт у сфері розслідувань політичної корупції та контролю за використанням публічних коштів. Автор серії журналістських розслідувань економічних злочинів, зокрема історії із закупівлею "вишок Бойка". Член правління Центру Протидії Корупції. Лауреат Премії імені Олександра Кривенка "За поступ у журналістиці" (2013). У 2016 році "Наші гроші" були нагороджені міжнародною премією "Вільна преса Східної Європи".
Раніше Олекса був головним редактором сайтів видань "Дзеркало тижня" та "Український тиждень".
У журналістиці Олекса віддавна. Працював у львівських газетах "Ратуша", "Поступ", телекомпанії "Міст". 1998 року переїхав до Києва. Був редактором розділу "Суспільство" журналу "ПіК" (першого українського часопису західного формату weekly newsmagazine), головним редактором сайтів "Форум", ProUA.
Тепер для Шалайського головним став системний аналіз державних закупівель і "розплутування заплутаних схем кровосісів" від державних коштів. А ще - спецкурс про корупцію і все довкола неї, який він читає в Києво-Могилянській академії. Майстер-класи для колег.
Почаюємо з Одексою Шалайським про хабарництво, як ментальну звичку посполитих мас; про антикорупційні гасла політиків, які на них вже грають "вибори-перевибори"; про те, чому передрук брехні та фейків перемагає журналістику і що таке пост-інформаційна імпотенція суспільства пост-правди; чи можуть "антикорупційні практики" дискредитувати самі себе у суспільстві "тотальної зради".

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Live chat replay is not available for this video.
Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...