Loading...

Wiedźmin 3: Krew i Wino - tak robi się dodatki do gier!

8,491 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 4, 2016

Wiedźmin 3: Krew i Wino - opinia i ocena

Nie zgadzam się. Nie pozwalam. To nie może być koniec!

Jeżeli czyta to osoba powiązana z CDP RED, jeżeli czyta to jeden z deweloperów – nie zgadzam się. Nie pozwalam. Nie chcę. Wiedźmin 3: Krew i Wino to rozszerzenie tak dobre, że nie mam najmniejszej ochoty na zakończenie przygody z Białym Wilkiem. Kupię kolejne DLC, chociażbym miał zapłacić trzy razy tyle.

Rozszerzenie Wiedźmin 3: Krew i Wino dobitnie przypomina, kto jest światowym królem cRPG-ów.

Po serii DLC do Fallouta 4 już zapomniałem, jak pieczołowite, bogate w zawartość i detale są produkcje CDP RED. Na całe szczęście Krew i Wino błyskawicznie odświeża pamięć. Jest jak potężne szarpnięcie, wybudzające z dziwnego letargu i stawiające na nogi. Znowu złapałem kontakt z rzeczywistością.

Jeszcze tydzień temu byłem pod wrażeniem, jak spore i spójne rozszerzenie o nazwie Far Harbor dla Fallouta 4 stworzyła Bethesda. Powiem wam, że Krew i Wino zjada tę post-apokaliptyczną wysepkę na śniadanie. Zawartości jest dwa albo nawet trzy razy więcej. Do tego dodatek kosztuje znacznie mniej. Bez dwóch zdań Wiedźmin 3: Krew i Wino może uchodzić za wzór do naśladowania, jeżeli chodzi o politykę wydawniczą.

CZYTAJ RECENZJĘ: Nie zgadzam się. Nie pozwalam. To nie może być koniec. Wiedźmin 3: Krew i Wino - recenzja Spider’s Web - http://bit.ly/Wiedzmin3KrewWino

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/DajSubaSWTV

Czytaj!
- http://www.spidersweb.pl
- https://www.facebook.com/SpidersWebPL

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...