Loading...

Sahit Jashari adhurues i kafshëve - Jeta e pas luftës

8,644 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 24, 2013

Sahit Jashari ish luftëtar i UÇK-së edhe pse Liris së Kosovës ja dha 15 antarë të familjes,të cilët ja vranë kriminelet serbë.Sahiti fal zotit shpëtoj nga lufta së bashku me të vëllaun Musa Jashari pas shum pasojave që u solli Lufta ata e morren veten ju linden trashigimtarë dhe vazhduan jetën si shumë familje tjera në Kosovë.
Mirpo sot më 23 Maj 2012 EULEX-i arrestoi Sahit Jasharin, Sylejman Selimi.Sami Lushtaku Jahir dhe Zeqir Demaku, Sabit Geci, Hysni Thaçi .
Në vend që të arrestohen kriminelet që vranë Burra.Gra Fëmij e pleqë EULEX-i arreston Luftëtarët e Lirisë.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...