Loading...

Čaputová - agentka denníkaN, Esetu a iných protislovenských firiem

53,257 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 17, 2019

Čaputová - agentka denníkaN, Esetu a iných protislovenských firiem

Zuazana Čaputová, rodená Strapáková pôsobí v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). Prevratu za Slušné Slovensko, ktorý podporil aj politik Kollár stýkajúci sa s mafiou a ktorý podľa potvrdených dokumentov pašoval cez hranice heroín.

Čaputová spolupracuje aj so Živicou, ktorá pod záštitou Kisku spolupracovala pri ogranizácií pochodov za Slušné Slovensko. Z tohto prostredia je aj "krstný otec" mimovládok na Slovensku - Dušan Ondrušek (o jeho aktivitách média moc nepíšu, ale má prsty v mnohých zahraničím financovaných). Tým sa potvrďuje, že Čaputová je kandidátkou Kisku a jeho ľudí.

Na stránke http://www.kataster-vlastnik.com/ ak zadáte meno a priezvisko ukáže vám nehnuteľnosti vlastnené danou osobou po celom Slovensku. Neukáže vám nič vtedy, ak požiadate o vymazanie. To musela urobiť aj Čaputová, otázka je čo skrýva? Takto je možne dohliadať jej majetok len prechádzaním jednotlivých katastrálnych územií.

Jej kariéra v spolupráci so Sorosovou otvorenou spoločnosťou začala ešte za jej slobodného mena - Strapáková Zuzana, pred rokom 2000.
Kto by mal záujem o jej spoludiela, ktoré pripravila v spolupráci so Sorosovou OSF, môže čítať:
http://www.cpf.sk/files/files/VV%20PA...
a tam nájdete:
BRIESTENSKÝ,L.-STRAPÁKOVÁ,Z.: OBČAN A JEHO MOŽNOSTI. pre OSF, Jaspis 1998 (OSF - Open Society foundation - Georga Sorosa)
STRAPÁKOVÁ,Z.: Keï na ľuďoch záleží... Príklady sociálnych aktivít v miestnych spoloèenstvách, EQ KLUB 1999

Čaputovej partner z mimovládok Ladislav Briestenský pôsobil dlhé roky pre Sorosové mimovládky a plnil program otvorenej spoločnosti na Slovensku. Pôsobil aj v PDCS, ktorá patrí vyššie spomínanému Dušanovi Ondruškovi (otcovi mimovládneho poľa na Slovensku).
Paradoxne Briestenskému sa darilo aj za komančov, od 1977 bol úspešným podnikovým právnikom komunistami ovládaného podniku: Zapadoslovenské tehelne Pezinok.

Hovorí sa o dohode s Milanom Krajniakom, slabší kandidát z týchto dvoch sa vzdá v prospech silnejšieho.
http://www.idemvolit.sk/1206-kauza/zu...

✏zdroj: idemvolit.sk

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...