Loading...

Vestlus Mart Laariga tema raamatu "Eesti suured armastuslood" üle raadios Elmar

139 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 13, 2017

11. veebruaril tuli raadio Elmar saates "Ärka kaunis maa" juttu Mart Laari värskeimast raamatust "Eesti suured armastuslood".

Tegu on Suure Eesti Raamatuklubi klubiraamatuga.

Oma värskeimas raamatus kirjutab Mart Laar (snd 1960) märgilisematest, kaunimatest ja põnevaimatest armastuslugudest Eesti lähiajaloos. Kes on olnud need inimesed rahvuslike suurkujude selja taga? Vahel võib olla lausa raske öelda, kumb abikaasadest on päriselt suurkuju. Teiste seas toob autor lugejateni Jakob ja Eugenie Hurda, Carl Robert ja Julie Jakobsoni, Gustav ja Aino Suitsu, Artur Adsoni ja Marie Underi, Paul ja Maria Kerese, Ernst ja Claire Jaaksoni jpt armastuslood.
On öeldud, et kuulsa mehe tagant tuleb otsida naist. Ent sama kehtib ka kuulsate naiste kohta. Omamoodi tõestust esitatud väitele pakuvadki siia raamatusse kogutud saja abikaasa elulood. Esitatud valik on selgelt subjektiivne ja lähtub samas kättesaadavast materjalist.
Abikaasad arendavad ja vormivad teineteist rohkem kui keegi teine, pannes üksteist püüdma sihte, neid tihti isegi sõnastamata. Vaid abikaasa suudab kodus luua piisava rahu või rahutuse, mis kannustab looma ja pürgima. Armastus kestab üle aja.

Toimetanud Hille Saluäär
Kujundanud Päivi Palts
320 lk, kõva köide

Tutvu raamatu sisuga ja uuri lähemalt: http://www.varrak.ee/product/21767/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...