Loading...

#ALTIN #GÜMÜŞ #ECB

Altın ve Gümüş, Yeni Dönem için Dikkat Çekebilir / Kudret AYYILDIR / 09 Eylül 2019

975 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 9, 2019

Değerli İzleyiciler,

Ons Altın ve Gümüş için yıl sonu beklentilerinin şekilleneceği kritik bir aydayız. Nasıl bir strateji oluşturmalıyız sorusunun cevabı için yeni hafta gündemimizde 12 Eylül’de Avrupa Merkez Bankası (ECB) kararları, Başkan Draghi’nin vereceği mesajlar ve ABD’den gelecek Enflasyon verisi sonucu yer almaktadır.

31 Ekim tarihinde görev süresi dolan Başkan Draghi’nin koltuğu devretmeden önce önemli bir değişikliğe imza atıp atmayacağını izleyeceğiz. Faiz Kararı, Parasal Genişleme ve Avrupa Ekonomisi temalı haber başlıkları çerçevesinde vereceği cevaplar, 18 Eylül Fed öncesi ABD Enflasyon sürecinin hangi aşamada olduğuna yönelik gelecek Enflasyon verisi sonucu kıymetli maden için önemlidir.

Özellikle 18 Eylül ABD Merkez Bankası (Fed) kararları, Başkan Powell’ın vereceği mesajlar, Bankanın yıl sonuna kadarki süreçte hatta 2020 yılına yönelik faiz politikasındaki tutumu, Ons Altın ve Gümüş fiyatları için belirleyici olacaktır. Bu sebeple de volatilitenin artacağı bir dönemde Altın ve Gümüş fiyatlarındaki değişim dikkat çekebilir.

İyi seyirler, Başarılı işlemler dileriz.

#ALTIN #GÜMÜŞ #ECB #DRAGHI #ENFLASYON #FED #POWELL #GOLD #SILVER #KUDRETAYYILDIR #FOREX

Comments are turned off
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...