Loading...

FATIMA -III Tajemnica- Anioł Gniewu Bożego krzyczał -POKUTA! POKUTA! POKUTA! (ks Grzegorz Bliźniak)

113,093 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 8, 2019

Fatima, to jest wielkie wołanie o ratunek dla świata. Jeżeli tego nie będziemy czynić, na naszych oczach będą się działy straszne rzeczy.
(...) Bardzo jest ważna wizja z III tajemnicy fatimskiej. Musimy jasno sobie powiedzieć, że całości my nie znamy. (...) Znamy tylko część.
(...) Do I tajemnicy fatimskiej, Matka Boża dała przepiękny komentarz - wytłumaczyła, do II tajemnicy fatimskiej, dała komentarz. Niemożliwe jest, żeby kiedy mówiła do trójki małych dzieci, które niewiele rozumiały, były nieczytelne, niepiśmienne, żeby powiedziała im takie rzeczy, z którym dzisiaj teologowie mają problemy - jak je wyjaśnić. (...) Przecież Matka Boża nie mówi rzeczy, które są niezrozumiałe, nieczytelne. Matka Boża mówi prostym językiem rzeczy proste. - Dlatego, wielu dzisiaj twierdzi, że do tej wizji, którą Matka Boża dała, jest jeszcze dołączony komentarz. I rzeczywiście, dzisiaj wiemy z całą pewnością, że są dwie części III tajemnicy fatimskiej. Pierwsza część - to była wizja, którą siostra Łucja spisała (...) Druga część - to był komentarz do tej wizji (...) Tego komentarza, do dzisiejszego dnia, żeśmy nie poznali.

Fatima - to jest pokazanie drogi ratunku dla dzisiejszego świata.
Jeżeli my przyjmiemy Fatimę i uwierzymy całym sercem, to możemy się w tym dzisiejszym świecie uratować
W wizji jest Anioł gniewu Bożego, Anioł ma miecz w ręce, Z tego miecza wychodzą iskry, które mają podpalić cały świat. Co jest ta sama wizja, którą miała Siostra Faustyna, kiedy jej Pan Jezus koronkę podyktował. Anioł miał zniszczyć cały świat i już wychodzą iskry, już mają podpalić cały świat, ale co się dzieje - Pojawia się Matka Boża i z ręki Matki Bożej wychodzi ogień - łaska, która gasi te iskry, które wychodzą z miecza Anioła. (...) Narzędziem Miłosierdzia Bożego, które Bóg wysyła do dzisiejszego świata jest Jego Matka. Matka Boża przychodzi z miłosierdziem, z miłosiernym przesłaniem, żeby ten dzisiejszy świat ratować.
Zauważcie, że Bóg nam daje dzisiaj dwie deski ratunku:
- pierwsza deska ratunku, to jest orędzie Jego Miłosierdzia (Siostra Faustyna, koronka, obraz...)
- a druga deska ratunku, to jest Fatima (różaniec i pokuta)
Kochani, jeżeli my tych desek nie złapiemy i nie uratujemy się, przyjdą straszne kary na świat.

Siostra Łucja, tak tłumaczy: Ostatnią walka jaką szatan przypuści na świat, na Kościół - to będzie walka (atak) na rodzinę
(...( To są rzeczy, które się w głowie nie mieszczą. W głowie się to wszystko nie mieści. Ale to jest świat w którym żyjemy. No i co, mamy załamywać ręce, mamy płakać? - Nie ma innego świata, żyjemy w tym świecie, który jest. Innego świata nie ma. - Nie ma innego Kościoła. Ten Kościół kochamy, jesteśmy jego dziećmi. Trwamy w tym Kościele. Modlimy się za Ojca Świętego, modlimy się za biskupów, kapłanów, za kardynałów, o dobre i święte powołania. Co my możemy w takim razie zrobić? Czy możemy coś zrobić? Czy nie możemy nic zrobić? - Możemy wiele zrobić.
Kiedy Matka Najświętsza pojawiła się, żeby zgasić ten miecz Anioła, w III cz. tajemnicy fatimskiej, to na niebie ukazał się napis i Anioł, który miał ten miecz, który chciał karać świat, powiedział, zaczął krzyczeć wręcz POKUTA! POKUTA! POKUTA! Kochani, jest ratunek dla tego świata. Pan Bóg mówi: Nie chcę karać tego świata. Pan Bóg nie chce karać tego świata. (...)

Fatima, to jest wielkie wołanie o ratunek dla świata. Jeżeli tego nie będziemy czynić, na naszych oczach będą się działy straszne rzeczy.

(Fragment nagrania konferencji: Radio Czas Boga - Konferencja Fatimska - ks dr Grzegorz Bliźniak. Całość: https://www.youtube.com/watch?v=cq8op...)Polecana strona o objawieniach fatimskich: http://www.sekretariatfatimski.pl/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...