Loading...

Bērni un jaunieši Priekules novadā izbauda tādas pašas iespējas kā vienaudži pilsētās

394 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 7, 2015

Kurzemes reģiona Priekules novadā 2012. - 2013. gadā Kalētu pamatskola īstenoja projektu, kura rezultātā bērni un jaunieši no nabadzīgajām ģimenēm, ar speciālām vajadzībām un kuru vecāki devušies peļņā uz ārzemēm, labāk iekļāvās sociālajā vidē, saņēma atbalstu mācībās un varēja izbaudīt aktivitātes arī ārpus novada robežām.

"Priekules novads atrodas tālu no Rīgas - pašā Lietuvas pierobežā, tāpēc mūsu bērniem daudzas iespējas nav pieejamas, taču šoreiz visi mūsu skolēni varēja piedalīties dažādos pasākumos neatkarīgi no vecāku rocības un naudas līdzekļiem," stāsta projekta vadītāja Agrita Purviņa.

Projekta laikā ar bērniem un jauniešiem strādāja atbalsta personāls - psihologs, sociālais pedagogs, fizioterapeits un palīgskolotājs un logopēds. Notika arī iekļaujošie un rehabilitācijas atbalsta pasākumi, piemēram, koriģējošā vingrošana. Darbojās pagarinātā dienas grupa un interešu pulciņi - piemēram, dejošana, peldēšana, teātra nodarbības, nometnes un dažādi kultūrizglītības pasākumi. Tas viss cēla bērnu pašapziņu.

Pozitīvi, ka projekts ļāva saturīgi pavadīt brīvo laiku. Bērni izbraukāja teju visu Latviju, par paveikto ir gandarīti projekta īstenotāji.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...