Loading...

Ood jõulule Euroopa Kultuuripealinna Segakoori jõulukontsert

823 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 11, 2016

“Ood jõulule” on Euroopa Kultuuripealinna Segakoori samanimelise CD-plaadi esitluskontsert - ülendav ja tundeküllane jõulutervitus linnarahvale ja külalistele.

Igaühe südames on peidus salasoovid - seal on soove rahust, õnnest, armastusest ... Mõni soov on nii suur ja oluline, et selle täideminekuks kulub kaua aega, vahel isegi aastaid. Mõne lihtsama soovi täitmiseks piisab aga väikesest tabatud jõuluimest: kui külmal talvepäeval langeb käpikule sätendav lumehelves; kui lootust kaotanuna üllatab sind ootamatult soe käepigistus. Kui õhtuvaikuses kuuled helendava akna tagant helget muusikat ...

Kontsert ja heliplaat "Ood jõulule" moodustavad kaheosalise terviku; plaadile salvestatud eestikeelsete jõululugude kõrval kõlab kontserdil ka valik jõuluaega sobilikke muusikalisi mõtisklusi. Esitatakse Arvo Pärdi, Kristo Matsoni, Rasmus Puuri, Jüri-Ruut Kanguri jt loomingut.

Euroopa Kultuuripealinna Segakoori kõrval esitab kontserdil armastatud jõululaule ka koorist võrsunud vokaalgrupp Ring ning solistid koori enda lauljate seast. Klaveril saadab Aime Pärisalu.

Kaamera Andri Puusepp, produtsent Tiit Lepik

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...