Loading...

Artan Fuga, interviste ne 'News24' per vepren 'Renia e qytetit', me gazetaren Anisa Ymeri

1,706 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 1, 2013

Akademiku Artan Fuga ne nje interviste per televizionin 'News24' flet per dilemat dhe udhekryeqet me te cilat perballet qyteti sot, ceshtje te ngritura ne vepren me te fundit te botuar vjeshten e vitit 2012, 'Renia e qytetit'. Eshte nje lexim individual...por nje thirrje per reflektim kolektiv. Liber per te mos u humbur pasi behet fjale per nje lexim te ceshtjeve qe na perkasin te gjitheve.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...