Upload

Loading...

Jak se žije v multi-kulti 2 (stop crime )

208,932

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Nov 1, 2009

http://www.white-media.info/ Velvyslanectví ČR v JAR doporučuje, pokud jedete do Jižní Afriky : "nenosit při sobě příliš mnoho peněz .. nedávat na obdiv příliš okatě videokamery a fotoaparáty". V lokalitách, které nejsou pod kontrolou bílých : "je lépe jet v zamčeném automobilu se zavřenými okny a raději ani nezastavovat, natož vystupovat z automobilu".

Pohybujte se jen v chráněných turistických oblastech, tam bývá bezpečno, ale i tak počítejte s možnstí, že budete okradeni černochy. Jezdit do černošských oblastí znamená riziko i ztráty života.

JAR patří bílým. Když ji v 15. století objevili Portugalci, byla to pustá země. Žilo tam pouze pár křováckých kmenů a pastevců, kteří tam žijí dodnes. Bílí tuto zemi vybudovali. Dnes převzali vládu černoši a země pomalu, ale jistě směřuje k africké chudobě. Bílí totiž odcházejí.

Kdo má rád odlišné a nepřizůsobivé přistěhovalce, je xenofil - narušený člověk bez pudu sebezáchovy. Kdo přistěhovalce odmítá, je xenofob - zdravý člověk s pudem sebezáchovy.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...