Loading...

#ankaraanlaşması #ankaraantlaşması #ankaraanlaşmasıingiltere

İNGİLTERE, ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ İLE KAPILARINI TÜRKLERE AÇIYOR! - CSS LEGAL

10,410 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 4, 2019

İngiltere Ankara Anlaşması vizesi ile ilgili tüm detayları bu videoda bulabilirsiniz!

Ankara Anlaşması Vizesi, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanan Ankara Antlaşması (European Community Association Agreement) hükümlerine dayanmaktadır. Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir vize türü olan bu İngiltere vizesi alındığı takdirde başvuru sahiplerine pek çok geniş kapsamlı hak sağlamaktadır. Ankara Anlaşması kapsamında başvuru yapılabilecek vize türleri şunlardır;

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi): Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurabilmesine olanak veren ve diğer iş kurma vizelerine göre sağlaması daha rahat şartlara sahip olan bir vize türüdür. Detaylı bilgi için İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) sayfamız incelenebileceği gibi CSS Legal uzmanları ile iletişime de geçilebilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi): İngiltere'de yasal olarak bulunan ve yasal çalışma izinleriyle en az 1 yıl süreyle aynı işyerinde çalışan kişilerin İngiltere’de çalışmak ve yaşamaya devam edebilmek için başvurabildiği vize türüdür. Detaylı bilgi için İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) sayfamız incelenebileceği gibi CSS Legal uzmanları ile iletişime de geçilebilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi: İngiltere’de serbest meslek sahibi ya da çalışan olarak Ankara Antlaşması kapsamında bulunan ya da bulunmak üzere vize başvurusu yapan kişilerin eş/partner ve çocuklarının başvuru yaparak İngiltere’ye gidebileceği İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi sayfamız incelenebileceği gibi CSS Legal uzmanları ile iletişime de geçilebilir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İngiltere'de yeni bir yaşam kurmak ister misiniz?

İngiltere Ankara Anlaşması vizesi başvurusunu kimler yapabilir?

Ankara Anlaşması vizesi ile yapılacak işler nelerdir?

Sektör kısıtlaması olmadan, serbest meslek sahibi olarak yapabileceğiniz ve kendi işinizi kurabileceğiniz vize türü Ankara Anlaşması vizesi ile İngiltere'de yeni bir yaşam sizi bekliyor!

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

#ankaraanlaşması #ankaraantlaşması #ankaraanlaşmasıingiltere

Facebook: https://www.facebook.com/csslegal/
Instagram: https://www.instagram.com/csslegal/
Twitter: https://twitter.com/CSSLEGAL

https://csslegal.com

https://ankaraantlasmasi.csslegal.com...
https://ankaraantlasmasi.csslegal.com...
https://ankaraantlasmasi.csslegal.com...

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...