Loading...

#Greedfall #Brodaty #Brodatv

🔥 Greedfall / Wrażenia z drewna hebanowego

11,829 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 19, 2019

Cześć, ja jestem Brodaty, a przed Wami...
🎯 Greedfall ➖ http://g2a.com/r/cycuszki ➖ -3% z kodem BRODA
🔔 Subskrybuj po więcej / Dołącz do wspierających!
Greedfall zawojował nieco rynek gier, ale w sposób kontrastowy - z jednej strony jest oceniany pozytywnie, z drugiej strony negatywnie. Jak wypadł w mojej ocenie? Greedfall to tytuł z gatunku RPG z pół otwartym światem, w którym mamy połączone lokacje. Z jednej strony wcielamy się w niezwykle fascynującą postać. Z drugiej mamy sporą ilość błędów, mikro wczytywań. Greedfall ma ogromne zalety, ale i spore wady. Ja osobiście w Greedfall jestem zachwycony uniwersum, postaciami, wątkami, zadaniami. Ale jednocześnie w Greedfall jestem bardzo rozczarowany stronę techniczną.
#Greedfall #Brodaty #Brodatv

💥 DISCORD 💥
http://discord.broda.tv/ lub KOD: YSqwkwa - chcesz pogadać? Szukasz miejsca do rozmów z kolegami lub znajomych do wspólnych gier? Po dołączeniu MUSISZ odczekać 5 minut będąc na serwerze, nim odblokują się pozostałe kanały. Przeczytaj #czytaj-opis!

🍻 WSPIERANIE 🍻
Koszt to od 5,99 do 99,99 złotych miesięcznie. Twój avatar oraz nick znajdzie się na końcu materiału! Sam decydujesz jaki poziom wspierania chcesz mieć? Co w zamian? Levelująca ikonka browarka przy Twoich komentarzach oraz na LIVE. Do tego cała masa innych dodatków - ich opis znajdziesz po kliknięciu "Wspieraj".

🍖 SKLEPIK Z GADŻETAMI 🍖
https://teespring.com/stores/brodaty-... - możesz zakupić związane z moim kanałem koszulki, kubki, naklejki albo inne gadżety. Część kwoty trafia do mnie na kupno kolejnych pokazywanych gier!
📌 INNE LINKI 📌
👉 http://s.click.aliexpress.com/e/jKUqmXm - kupuj na Aliexpress, część prowizji trafia na kolejne prezentowane na kanale gadżety!
👉 http://facebook.com/broda.tv - Brodaty Facebook
👉 https://bit.ly/2ErB9C1 - na czym gram, na czym pracuję?
👉 http://bit.ly/brodasteam - Brodata Grupa Parowa
👉 http://bit.ly/brodakurator - dodaj do obserwowanych, nowe materiały pojawią się w liście Twojej aktywności na Steam
👉 http://bit.ly/2c03Vbl - dołącz do mnie w G2A GOLDMINE i polecaj gry innym!

dirtbag (outro) Kevin_S remix by Kevin_Spencer (c) copyright 2006 Licensed under a Creative Commons Attribution license. http://dig.ccmixter.org/files/Kevin_S...

  • Game

    • GreedFall
    • 2019
  • Category

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...