Loading...

ТРК "Вежа"

5,640 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Apr 8, 2010

Святині Надії Садов'як - це місток у духовне життя. Понад 30 ікон, вишитих бісером, презентувала івано-франківська майстриня. Тут зображені Біблейські персонажі - лики Святих - Чудотворна Божа Матір, Діва Марія, Архангел Михаїл. Кожна ікона - це справжній витвір мистецтва.

Понад 5 років майстриня з Івано-Франківська творить мистецтво. Любов до вишивки бісером прийшла невипадково. Адже це сімейна справа. На творчість жінку надихнув її син. Вперше, взявши голку та бісер в руки, вона зрозуміла - це хоббі на усе життя. Мистецтво творилося уночі, зізнається жінка, - коли зроблено усю хатню роботу і не має метушні. Помолившись, майстриня бралася до нелегкої творчої праці.

На іконах лики Святих - Богородиця з маленьким Ісусиком на руках, Архангел Михаїл, а також - образи Святої Галини, Олени, Єлизавети. Кожна ікона - неповторна, і має свою історію, розповідає мисткиня.

Надія уже створила понад півсотні вишитих бісером ікон. Частина з них подаровані, втім більшість - продані. За одну ікону - майстриня правила від 150 гривень до 800 доларів. Втім бізнес для Надії не головне. Духовне зцілення - основний результат творчості. Адже без віри ікону не намалюєш, розповідає Отець Роман Терлецький

Ікони Надії Садов'як - немов дихають - це своєрідне єднання зі Святими, кажуть іванофранківці.

Наразі майстриня Надія вишиває ікону Божої Матері Зарваницької.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...