Loading...

Bauman wygwizdany na UWr - CAŁOŚĆ TYLKO TUTAJ

532,943 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 23, 2013

Zygmunt Bauman, STALINOWSKI KAT, żydowski komunista, zdeklarowany MARKSISTA chce 30 milionów nowych imigrantów w Europie. Przypomnijmy - Zygmunt Bauman do dnia dzisiejszego, co powinno być dowodem swoistej aberracji umysłowej jest przekonanym i oddanym marksistą, przyczynił się w ciągu swego życia znacznie do wielu antypolskich akcji, np. wiernie służąc w milicji radzieckiej, potem w tzw. Ludowym Wojsku Polskim jako sowiecki politruk, by w pełni wykazać się w antypolskich oddziałach Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego - stworzonej przez wywiad sowiecki wojskowej formacji mającej za cel zwalczanie polskiego podziemia i każdego kto marzył o wolnej Polsce.

Oczywiście, w czasach gdy honoruje się żydowskich komunistów, otrzymał on w listopadzie 2010, w dniu swoich 85-tych urodzin, Złoty Medal 'Zasłużony Kulturze Gloria Artis', który wręczył mu minister "Kultury i Dziedzictwa Narodowego", Bogdan Zdrojewski - drugi po Dutkiewiczu „wybitny" wrocławianin.

Przypomnijmy również, że najbardziej zainteresowaną grupą etniczną w dywersyfikacji narodowościowo-etniczno-religijno-kulturowej, są właśnie Żydzi. Jak szczerze przyznał to swego czasu Leonard S. Glickman, prezydent Hebrew Immigrant Aid Society, opisując sytuację w USA: "Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyfikowane, tym bezpieczniej dla Żydów." Środowiska i lobby żydowskie dążą - dla swojego bezpieczeństwa i dla ułatwienia kontroli nad społeczeństwami - do promowania imigracji, szczególnie zwracając uwagę na mieszanie kultur i ras i promocję homoseksualizmu, co ostatnio przyznał publicznie wiceprezydent USA - Joe Biden.

https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Materiał można re-publikować za darmo jednak WSZYSTKIE MEDIA PROSZĘ
o podawanie informacji, iż materiał nagrał bloger: "Ewidentny Oszust".

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...