Upload

Loading...

Ko man nozīmē

76,478

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 16, 2012

Autore - Jolanta Kanašķe. Izpilda Jolanta Kanašķe, Lana Ludiņa un Ilze Zābaka.
Ieraksts tapis projekta „Jauna slavas dziesma" ietvaros sadarbībā ar Valda Indrišonoka ierakstu studiju ļoti skaistā vietā - Liepājas rajona „Kurzemes Pērlē".
Ierakstos piedalījās un palīdzēja projekta organizēšanā - Lana Ludiņa, Jolanta Kanašķe, Jānis un Ilze Zābaki, Māris un Linda Prinduļi, Valdis un Kārlis Indrišonoki, Uldis un Anete Kozlovski, Andris Lanka, Ilze Šveiduka, Anna Sēruma un Artis Šimpermanis.
Paldies kempinga „Kurzemes Pērle" vadītājiem par atsaucību un palīdzību projekta tapšanā.
Projekts „Jauna slavas dziesma" ir starpkonfesionāla, nekomerciāla rakstura iniciatīva apzināt un popularizēt iepriekš neierakstītas kristīgas slavas un pielūgsmes dziesmas visā Latvijā. 2011. gada vasarā tika ierakstītas 11 dziesmas, kuras var aplūkot youtube kanālā Jauna Slavas Dziesma. Par dziesmu izmantošanu, notīm, akordiem vai citu informāciju lūgums rakstīt jauna.slavas.dziesma@gmail.com vai zvanīt 29105168.
2012. gada pavasarī projekts „Jauna slavas dziesma" viesosies astoņās Latvijas pilsētās -- Talsos (10.03.), Jelgavā (17.03.), Ogrē (31.03.), Cēsīs (14.04.), Rīgā (21.04.), Kuldīgā (5.05.), Valmierā (12.05.) un Liepājā (19.05.) ar mērķi sastapties ar vietējo draudžu radošajiem (muzikāliem) talantiem un atrast vēl nekur neierakstītas slavas un pielūgsmes dziesmas, lai profesionālu mūziķu sastāvā šā gada augustā tās ierakstītu un jau oktobrī papildinātu slavas un pielūgsmes grupu muzikālo banku, dodot iespēju gan jauniem talantiem atsperties, gan vietējiem draudžu darboņiem papildināt muzikālās izvēles iespējas. Tuvāka informācija atrodama Facebook profilā „Jauna Slavas Dziesma" vai draugiem.lv sadaļā mūzika „Jauna Slavas Dziesma".
Lūgums -- tiem, kas vēlas pieteikt savas dziesmas vai kristīga rakstura dzeju 2012. gada projektam, lūgums dot ziņu, rakstot jauna.slavas.dziesma@gmail.com vai zvanot 29105168.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


Sign in to add this to Watch Later

Add to