Loading...

Dr Michael Eugene Jones w Polsce

15,313 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 11, 2013

Od 10 grudnia będzie gościł w Polsce dr E. Michael Jones - autor książki "Libido Dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli".
Michael Jones wystąpi w pięciu miastach Polski z cyklem wykładów: "Sex jako narzędzie kontroli politycznej", które, jak mamy nadzieję, wniosą wiele do obecnie toczącej się dyskusji dotyczącej politycznie wprowadzanej przez różne czynniki zaostrzonej seksualizacji dzieci i dorosłych oraz ideologii gender. Autor dysponuje znacznym dorobkiem badawczym w dziedzinie historii, socjologii i politologii zjawisk towarzyszącym tym obcym kulturowo procesom. W Stanach Zjednoczonych po napisaniu książki Libido dominandi stał się jednym z autorytetów w tej dziedzinie. W Polsce może być znany m.in. dzięki dr Gabriele Kuby powołuje się ona na jego pracę w pierwszym rozdziale swojej książki "Globalna rewolucja seksualna", poświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie.

Doktor Michael Jones wystąpi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu oraz Krakowie
Organizatorami spotkań z Michaelem Jonesem jest wydawnictwo Wektory wydawca książki Libido dominandi, Kluby Polonii Christiana oraz Instytut Ks. Piotra Skargi. Warszawskie spotkanie odbędzie się przy udziale Radia Wnet i Radia Warszawa. Wykłady odbędą się pod patronatem inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Opcja na prawo, Do Rzeczy, miastowroclaw.pl, PCh24, PrawaWielkopolska.pl, Korporacja Akademicka Kujawia.


Dr Michael Eugene Jones to katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame, w stanie Indiana. Uzyskał doktorat na Temple University w Filadelfi. Jest komentatorem mediów i obecnym (od 1981 roku) wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu Culture Wars (dawniej Fidelity Magazine)
To również autor wydanej przez Wydawnictwo Wektory książki Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej Profesor Jones to autorytet w sprawach rewolucji kulturowej na Zachodzie. Jest on w Polsce znany nie tylko dzięki naszym wydaniom, wymieniany jest np. przez dr Gabriele Kuby powołuje się ona na niego w pierwszym rozdziale swojej książki "Globalna rewolucja seksualna", poświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie. Książka "Libido dominandi" to przełomowe dzieło w kwestiach badań nad negatywnymi mechanizmami towarzyszącymi rewolucji seksualnej. Wiele możemy się z niej dowiedzieć o historii jej procesów, umocowaniach ideologicznych i ich planowości.

PLAN SPOTKAŃ
Warszawa
10 grudzień godz. 19.00
Sala kurialna przy Katedrze
Warszawsko-Praskiej, ul. Floriańska 3,
--------------
Wrocław
11 grudzień, godz. 18.00
Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego. Pl. Katedralny 1
--------------
Poznań
12 grudzień, godz. 19.00
Muzeum archidiecezjalne. Ul. Jana Lubrańskiego 1
---------------
Toruń
13 Grudzień, godz. 18.30
Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Ul. Gagarina 37, Toruń
Wydział Teologiczny â specjalny temat: Stan wojenny. Czy zagraża nam nowy totalitaryzm
-------------------------------
Kraków
14 grudnia godz. 11.00
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Pałac Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
Sala Fontany, I piętro
wystąpi dr Eugene Michael Jones oraz prof. Ryszard Legutko

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...