Loading...

Si të aplikoni tek puna.gov.al

16,353 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 3, 2014

Shërbimi Kombëtar i Punësimit
Mënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri
Vende të lira pune ne 65 qytete të Shqipërise, CV nga punëkërkues të interesuar, informacione të ndryshme, të gjitha këto në rrjetin kombëtar të punësimit.
www.puna.gov.al

 • Category

 • Song

  • All Night
 • Artist

  • Gavin Froome
 • Album

  • Underground Heroes
 • Licensed to YouTube by

  • rumblefish (on behalf of nordictrax); ARESA, BMG Rights Management, and 14 Music Rights Societies
 • Song

  • All Night
 • Artist

  • Gavin Froome
 • Album

  • Underground Heroes
 • Licensed to YouTube by

  • rumblefish (on behalf of Nordic Trax); ARESA, BMG Rights Management, and 14 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...