Loading...

Co to jest Akademia Przywództwa Liderów Oświaty APLO 2019?

12 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 1, 2019

Akademia Przywództwa Liderów Oświaty (APLO) jest innowacyjnym Programem rozwoju przywództwa w systemie oświaty, stworzonym w 2011 roku przez Fundację Humanites, opartym o pracę z wiodącymi wykładowcami ze świata biznesu, psychologii, innowacji społecznych, socjologii i pedagogiki, kształcących czołowych liderów biznesu.

Wyjątkowym elementem Programu APLO jest łączenie światów, czego wyrazem jest oprócz samego programu merytorycznego m.in. 4-6 miesięczna indywidualna współpraca uczestników Akademii z coachem/mentorem z wysokiej kadry zarządzającej z biznesu. Ponadto w ramach każdej edycji łączymy dyrektorów różnorodnych placówek oświatowych i osób z organów prowadzących publicznych, społecznych i prywatnych na wszystkich poziomach edukacji.

Program APLO zapoczątkował w polskim systemie edukacji dyskusję i prace nad przywództwem w edukacji i wagą rozwoju liderów oświaty. W sierpniu 2015 roku Fundacja Humanites była współorganizatorem III Ogólnopolskiego Kongresu Polskiej Edukacji, poświęconego w istotnym stopniu również zagadnieniu przywództwa w edukacji, które zostało wpisane do nowej unijnej perspektywy na lata 2017-2019.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...