Loading...

Assassin's Creed: Play By Forum - REKLAMA [PL]

2,275 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 23, 2012

http://pbf.assassinscreed.pl/index.php

Jest to serwis należący do Assassins Creed Center. Zabawa PBF (Play By Forum) polega na tworzeniu własnej historii i fabuły.

Fabuła naszej zabawy, rozgrywa się blisko 10 lat przed narodzeniem bohatera pierwszej części Assassin's Creed, Altaira Ibn La Ahada. Czasy są niespokojne, więc na Masyaf często zdarzają się najazdy ze strony Templariuszy. Mistrz Al-Mualim, sprawnie zarządza wioską Masyaf, która jest nie tylko schronieniem dla członków zakonu, ale i zwykłych ludzi, trudzącymi się różnymi pracami. W naszym PBF'ie Ty jesteś właśnie takim mieszkańcem. Na początek Twoim zadaniem jest wybranie z dostępnych swojej profesji oraz napisanie swojej Karty Postaci zgodnie z podanym wzorem. Teraz już tylko pozostaje przystąpić do przygody! Twórz własną historię. Gdy Bractwo Asasynów lub Zakon Templariuszy zainteresuje się Tobą, poinformuje Cię o tym. Otrzymasz wtedy misję, najważniejszą w Twoim życiu. Wykonanie jej będzie decydować, o Twoim przystąpieniu do frakcji. Żyj według zasad!

_____
Copyright © 2012 by pbf.AssassinsCreed.pl. Logo Assassin's Creed są zastrzeżonymi znakami towarowymi dla Ubisoft. Logo Ubisoft jest zastrzeżonym znakiem firmowym dla Ubisoft. Logo PBF Assassin's Creed Center jest zastrzeżonym znakiem dla serwisu www.pbf.assassinscreed.pl. Wszelkie materiały zamieszczone na stronie są własnością www.pbf.assassinscreed.pl i kopiowanie ich bez zgody autora jest zabronione. Strona chroniona prawami autorskimi. Przed użyciem materiałów znajdujących się na tej stronie we własnym celu skontaktuj się z administratorem serwisu.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...