Loading...

Rehabilitasyonda Psikolojik Danışmanın Önemi-Importance Of Psychological Counseling inRehabilitation

2,905 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 28, 2019

Engelle mücadele kanalı, tüm engellilerin hayatları boyunca yaşadıkları tecrübeleri, sıkıntıları,iyi ve kötü anılarının yer aldığı ve yaşama mücadelelerinin anlatıldığı platformdur.Buradaki amacımız yaşadıklarımızla toplumu engelli yaşamı hakkında bilinçlendirmek ve aynı zamanda engellilere bakış açılarını düzeltmektir.

Ayrıca bizimle aynı engeli paylaşan ama nasıl bir yol izleyeceğini bilemeyen engelli ve ailelerine elimizden geldiğince yardımcı olmak,onlara yol göstermeye çalışmaktır. Engelle mücadele platformunun başlangıç noktası 7 yaşında Serebral Palsili ve ağır engelli Yusuf İsmail in yaşam mücadelesidir.6 yıldır sürekli fizik tedavi merkezlerine, hastanelere gidip onlarca doktor ve fizyoterapistle tanışdık ve tecrübelerimizi buraya aktardık.

Gittiğimiz kurumlarda şunu gördük ki çocuklarımız için en iyi doktor ve fizyoterapistler tavsiyelerle bulunuyor.Aileler birbirlerine yaşadıklarını anlatarak faydalı olmaya çalışıyorlar.Bizde bunu Engelle Mücadele platformuna taşıdık. Engelle mücadele platformunun ileriki dönemlerdeki hedefi ise aileleri bir araya getirmek ve zorlukları birlikte aşmaktır.Bunun için çıktığımız yolda tüm engelli ve ailelerinin desteğine ihtiyacımız var.Unutmayın en büyük engel Sevgisizliktir.

Bizlere destek olmak için takip edebilirsiniz..

Facebook; https://facebook.com/engellemucadele
İnstagram; https://instagram.com/engellemucadele
Twitter; https://twitter.com/engellemucadele
Website; https://www.engellemucadele.com

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...