Upload

Loading...

Jak przejść badania po zabraniu prawa jazdy w WOMP i odzyskać prawko?

50,170 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 21, 2012

Jak poprawnie przejść badania lekarskie http://www.badanialekarskiekierowcow.pl i psychologiczniej za alkohol. Ile czasu trzeba nie pić alkoholu żeby przejść badania lekarskie?

Czy kierowca musi przejść badania, aby oddać mu prawo jazdy, gdy był pod wpływem alkoholu? Czy mogę nie przejść badań lekarskich po kierowaniu po alkoholu?Jak przejść badania po zabraniu prawa jazdy na rok? Brak widzenia obuocznego i badania po zatrzymaniu prawa jazdy czy skierowanie na badanie z policji.

Dr n. med Dariusz Kraśnicki zaprasza do dyskusji na te trudne choć ciekawe tematy. Również jego pracownia psychotestów oferuje pełen zakres testów psychotechnicznych dla kierowców skierowanych przez Starostę. Odbywa się to wszystko pod nadzorem Psychologa uprawnionego do badań pracowników transportu drogowego i medycyny pracy.

Jak wygląda badanie przez lekarza uprawnionego do badania kierowców? Próby wątrobowe po zabraniu prawa jazdy. Czy można po upływie 30 dni zrobić badanie lekarskie na prawo jazdy kat.b zatrzymane za alkohol? Gdzie muszę zrobić badania lekarski i psychologiczne, które dostałem z policji przez kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości?

Jak napisać odwołanie Womp w sprawie badania kierowcy?


Przychodnia medycyny pracy Dariusz Kraśnicki
Żernicka 215, 54-510 Wrocław
601 775 123 71 349 38 69 (Faks) 71 353 92 75 (Faks)
http://www.lekarzpracy.pl

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki Wrocław
Kmicica 3, 54-514 Wrocław
693 775 123 71 353 92 75 (Faks)
http://www.psychotestykierowcow.pl

Witam . oglądam filmy na YouTube , czytam artykuły , wypowiedzi internautów . wstaję rano i do późnej nocy siedzę i jak to żona mówi zadręczam się . może i tak jest zadręczam się bo mi zależy i boję się . boję się bo widzę co jest grane i w jakim jestem położeniu . wedle prawa i przekonania części społeczeństwa jestem przestępcą , złym człowiekiem , jestem dno . obecny system może do tego doprowadzić że tacy jak ja zostaną zgnębieni i naprawdę zepchnięci na margines społeczny . do rzeczy ,człowiek żyje uczy się zakłada rodzinę i pracuję . ma się jakieś plany w miarę ułożone życie . osoba nie karana pierwszy raz w takiej sytuacji . i stało się nie umyślnie staje się przestępcą . zostaje zabrane pj , traci się pracę . poziom życia ulega nagłemu pogorszeniu , stres ogromny że idzie zejść na zawał i kupa innych spraw . rodzina ma do ciebie pretensje ty nie pracujesz jesteś bez radny , czujesz się jak zepsuta zabawka . twoja sytuacja ulega tak pogorszeniu że ze łzami w oczach patrzysz jak twoja córka jedenastoletnia odgrzewa sobie w mikrofali kromki chleba żeby był ciepły i nic nie ma żeby położyć na ten chleb . bezradnie patrzysz na termin płacenia rachunków , a ty nie możesz zarobić na nie . ciągle się słyszy co ty zrobiłeś sam sobie jesteś winien i tym podobne . człowiek jest tak prymitywny i uważam że każdy ma w sobie instynkt do samozagłady . tylko człowiek jest takim idiotą żeby walczyć o ochronę drzew ale wykorzystuje papier z tych drzew do ulotek w tym temacie . człowiek człowiekowi wilkiem jest , i można tak wymieniać i wymieniać . jakiś cymbał się wypowiadał że za taką jazdę to dożywotni pj zabrać , to może lepiej pluton egzekucyjny . za morderstwo dostają 25 lat a ile jest przypadków że za nieumyślne to 5 lat albo nawet w zawiasach . ile to się słyszało o ludziach którzy mieli ciężkie przeżycia i opowiadali jak to zmieniło ich życie na lepsze np jak wyszedł cało z rozbitego samolotu czy coś takiego . to dlaczego nikt nie patrzy na takich jak ja w ten sposób bo to właśnie może była moja katastrofa samolotu , może ten człowiek zmieni swoje życie postępowanie itp . papież wybaczył swojemu zamachowcy przecież to dlaczego społeczeństwo nie może wybaczyć mi i dać szansę poprawy . jeszcze jedno , tamtego dnia nie wiedziałem że mam alkohol w organizmie czułem się dobrze a nawet bardzo dobrze . a ile razy w wakacje ustawowo muszę stać na parkingu cały dzień , smażyć się w kabinie i po takim staniu to raczej nie wypoczęty jechać całą noc . wtedy to stwarzam zagrożenie o 3 nad ranem . nie umniejszam swojej winy ale uważam że zasługuję na szansę , a teraz to jestem glebiony po całej linii . co ja zrobię jak w Womp-ie jakiejś pani coś się nie spodoba i mi da negatyw . to już koniec mojej kariery planów , koniec mnie . pozdrawiam serdecznie

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...