Loading...

Altax Impregnat do drewna ogrodowego (płot lamelowy, pergola) - jak stosować?

30,095 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 20, 2013

Chcesz, aby drewniany płot lamelowy, pergola lub inne budowle z nieoszlifowanego drewna cieszyły dobrym wyglądem przez długie lata? Zastanawiasz się, jaki impregnat do drewna ogrodowego wybrać? W naszym filmie podpowiadamy, czym kierować się, wyszukując odpowiedni impregnat do drewna ogrodowego z propozycji dostępnych na rynku oraz jak go stosować.

Odpowiedź na pytanie, jaki impregnat do drewna ogrodowego wybrać, zależy od tego, czy planujemy pracować na oszlifowanej, czy nieoszlifowanej powierzchni drewnianej.
Intensywny kolor i długoletnia ochrona
Altax Impregnat do drewna ogrodowego – jedna warstwa to produkt polecany do ochrony nieoszlifowanego drewna przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Może być stosowany zarówno na drewnie nowym, jak i starym, uprzednio niezaimpregnowanym i już poszarzałym. Preparat zawiera w sobie nowoczesne pigmenty, które nadają powierzchniom drewnianym trwały, intensywny kolor.

Zaletą Altax impregnatu do drewna ogrodowego – jedna warstwa jest jego żelowa konsystencja, ułatwiająca nakładanie.
Jak stosować żelowy impregnat do płotu lamelowego, pergoli i drewna ogrodowego?
Po otwarciu opakowania produkt należy wymieszać. Szerokim, płaskim pędzlem nakładamy grubą warstwę impregnatu na oczyszczone drewno ogrodowe. Po zakończeniu prac pozostawiamy powierzchnie drewniane do wyschnięcia na 4 godziny. Gotowe!

Poznaj także inne impregnaty do drewna ogrodowego marki Altax!

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...